WordPress SEO špecialista konzultant

Ako SEO konzultant a SEO špecialista pre online marketing a linkbuilding, budovanie spätných odkazov, som vám plne k dispozícii. SEO – optimalizácia pre vyhľadávače a WordPress majú vysoký potenciál pre rast web stránky vo vyhľadávaní. Existujú dva spôsoby SEO optimalizácie pre vyhľadávače, ktoré sa navzájom dopĺňajú.On-page SEO optimalizácia WordPress, ktorá zasahuje do web stránky a jadra webu. A off-page SEO optimalizácia WordPress, ktorá sa zameriava na externé prostredie web stránky a zaoberá sa vzájomnou komunikáciou s ostatnými web stránkami a vyhľadávačmi.

SEO špecialista, SEO konzultant

Pri tvorbe web stránky vám SEO konzultant a špecialista vyladí WordPress priamo v prostredí webu, upraviť nastavenia jadra, pluginov, web zabezpečiť a optimalizovať jeho načítanie. Je potrebné zabezpečiť komunikáciu s vyhľadávačmi z vonkajšieho prostredia. Pri SEO optimalizácii pre vyhľadávače pri tvorbe web stránok WordPress sa „spevní“ jadro. Zabezpečí sa web stránka a web sa prepojí so službami Google. Je to potrebné, aby došlo k vyladeniu všetkých potrebných parametrov. Web stránka WordPress je tak lepšie indexovaná – teda vyhľadateľná „na Google„.

On-page SEO optimalizácia WordPress

On-page SEO optimalizácia WordPress web stránky si vyžaduje vytvorenie zabezpečenia, responzívny dizajn a zobrazenie pre mobilné zariadenia. Nesmie chýbať optimálna rýchlosť načítania stránky, vhodné texty a popisy jednotlivých webových stránok, článkov, tagov a obrázkov. Existujú analytické SEO nástroje od spoločnosti Google, ktoré tento proces uľahčujú a približujú k dokonalosti.

Off-page SEO optimalizácia WordPress

Off-page SEO optimalizácia web stránky WordPress si vyžaduje dlhodobý a nepretržitý proces tvorby spätných odkazov – linkbuilding na sociálnych sieťach a vhodných web stránkach. Ponúkam vám širokú paletu linkbuildingu cez získavanie spätných odkazov z popredných mediálnych webov zo Slovenska, z Českej republiky a zo zahraničia. Doplnkovým nástrojom je písanie článkov a textov na blogy a web stránky.SEO optimalizácia WordPress pre vyhľadávače je dlhodobý a meniaci sa proces, pri ktorom je potrebné sledovať najnovšie trendy a aplikovať ich v internom prostredí WordPress web stránky. Dôležitá je aj externá komunikácia – marketing v internetovom online prostredí. Prvé výsledky dokáže SEO špecialista optimalizácie pre vyhľadávače web stránok WordPress dosiahnuť už do 3-6 mesiacov… 

Ak vás zaujíma SEO – optimalizácia WordPress pre vyhľadávače, písanie článkov a textov na web stránky, spätné odkazy, alebo tvorba web stránky WordPress, neváhajte a kontaktujte SEO špecialistu, SEO konzultanta. Bratislava, Nitra, Trnava, Banská Bystrica, Košice, Prešov, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Zvolen, Levice, Zlaté Moravce…

Napíšte mi…

Kontaktujte ma

zdenko.smondrk@gmail.com

+421 917 971 196

Nábrežná 97/16, Nová Baňa 96801

IČO: 44 312 296

DIČ: 1072 144 458

Kontakt

  • Prečítal som si a súhlasím s pravidlami o ochrane osobných údajov
Prečítal/a som a súhlasím so zásadami ochrany osobných údajov

Návrat hore