Linkbuilding, spätné odkazy

SEO linkbuilding – spätné odkazy – je budovanie PR vzťahov s ostatnými používateľmi internetu. Firemné prostredie a podnikanie si vyžaduje PR komunikáciu – marketing so svojimi potenciálnymi a dlhodobými zákazníkmi. Tento spôsob kontaktu zabezpečujú sociálne siete Facebook, Twitter, Linkedin a ďalšie.

PPC reklamy a spätné odkazy – SEO linkbuilding

Využívajú sa interaktívne formy reklamy prostredníctvom PPC kampaní v obsahovej a vyhľadávacej časti spoločnosti Google, publikovanie PR článkov a textov na blogoch a na web stránkach a v prostredí printových médií.

Dôležitou súčasťou budovania značky je PR komunikácia, prostredníctvom PR článkov a textov, v internetovom prostredí so spätnými odkazmi a budovaním linkbuildingu. 

SEO linkbuilding a spätné odkazy na Google, Youtube, Facebook, Linkedin a Twitter

Oslovenie klientely prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, Linkedin a Twitter, v internetovom prostredí, sa čoraz viac stáva efektívnym a užitočným nástrojom, so zacielením  na širokú škálu publika. Na tento účel je potrebné vytvoriť stránku alebo skupinu na sociálnych sieťach a zároveň so zákazníkmi pravidelne a nepretržite komunikovať. Sociálne médiá sa dajú využiť aj na budovanie linkbuildingu – spätných odkazov. Využívajú sa na to jednak klasické sociálne siete, ale aj Youtube, Google firma, či budovanie spätných odkazov prostredníctvom uverejňovania článkov a textov na blogoch internetových médií a mediálnych web stránok.

Publikovanie PR článkov a PPC kampane

Jednou z foriem oslovenia budúcich zákazníkov je písanie PR článkov a textov a ich následné publikovanie na vhodných a relevantných web stránkach a v printových médiách. V publikovaných článkoch a textoch je možné zvyčajne umiestniť spätný odkaz, cez ktorý sa návštevníci a zákazníci dostanú na váš web. 

Priame oslovenie klientely prostredníctvom PPC kampaní Google Ads, eTarget, alebo cielenou reklamou na sociálnych sieťach, je jednou časťou širokého spektra možností komunikácie, marketingu a public relations na internete a v médiách.

Ak máte záujem o získanie spätných odkazov z popredných SK a CZ mediálnych web stránok, zaujímate sa o písanie článkov a textov na web stránky, alebo potrebujete pomoc so SEO – optimalizáciou pre vyhľadávače, či rozmýšľate nad tvorbou web stránky WordPress, neváhajte a kontaktujte ma.

Napíšte mi…

Kontaktujte ma

zdenko.smondrk@gmail.com

+421 917 971 196

Nábrežná 97/16, Nová Baňa 96801

IČO: 44 312 296

DIČ: 1072 144 458

Kontakt

  • Prečítal som si a súhlasím s pravidlami o ochrane osobných údajov
Prečítal/a som a súhlasím so zásadami ochrany osobných údajov

Návrat hore