SEO optimalizácia

SEO – Optimalizácia pre vyhľadávače WordPress

Web stránka vo WordPress má vysoký potenciál a tým je SEO optimalizácia pre vyhľadávače. Existujú dva spôsoby, ktoré sa navzájom doplňujú – on-page SEO a off-page SEO. Web stránku je potrebné vyladiť priamo v prostredí webu a v komunikácii s vyhľadávačmi z vonkajšieho prostredia.

On-page SEO optimalizácia

On-page SEO optimalizácia WordPress web stránky si vyžaduje vytvorenie zabezpečenia, responzívny dizajn a zobrazenie pre mobilné zariadenia, optimálnu rýchlosť načítania stránky, vhodné texty a popisy jednotlivých webových stránok, článkov, tagov a obrázkov. Existujú analytické SEO nástroje od spoločnosti Google, ktoré tento proces uľahčujú a približujú k dokonalosti.

Off-page SEO optimalizácia

Off-page SEO optimalizácia web stránky WordPress si vyžaduje dlhodobý a nepretržitý proces tvorby spätných odkazov – backlinks na sociálnych sieťach a vhodných web stránkach. Tu vám ponúkame širokú paletu získania späatných odkazov z popredných mediálnych webov zo Slovenska a zahraničia.

Doplnkovým nástrojom je písanie článkov a textov na blogy a web stránky. Faktory sa môžu ovplyvňovať priamo na stránke, alebo ich tvoríme z vonkajšieho prostredia.

SEO optimalizácia pre vyhľadávače je dlhodobý a meniaci sa proces, pri ktorom je potrebné sledovať najnovšie trendy a aplikovať ich v internetom prostredí WordPress web stránky.