Tvorba web stránok

Pri tvorbe web stránok dodržiavame ciele, ktoré sme si dohodli na začiatku spolupráce. Cieľom je vytvoriť funkčné a samostatné web stránky, ktoré prinášajú klientovi rozvoj podnikania. Tvorba web stránok sprevádza môj život viac ako 9 rokov, kedy som vytvoril prvý svoj web.

SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

Internetový marketing a on-page a off-page SEO pomáhajú web stránke získať nových návštevníkov a tým aj klientov. Proces SEO optimalizácie pre vyhľadávače môže trvať 3 mesiace, ale aj niekoľko rokov. SEO – optimalizácia pre vyhľadávače je kontinuálny a intenzívny proces.

Internetový marketing a sociálne siete

Internetový marketing a sociálne site sú dobrou investíciou, ako osloviť klienta prostredníctvom pravidelnej a spoľahlivej komunikácie. Cielene – internetovým marketingom – upozorníme na vás klientov.  Sociálne siete ako je Facebook, Linkedin, Google+, Twitter, Instagram a kvalitná, cenovo-dostupná PPC kampaň cez Google AdWords alebo eTarget, sú zárukou úspechu vašej spoločnosti.

Písanie článkov, texty na web stránky

Písanie článkov na blog a texty na web stránky sú základom SEO – optimalizácie pre vyhľadávače.  Copywriter, s viac ako 12 – ročnou online skúsenosťou a 24 – ročnou praxou v písaní článkov a textov, je pripravený na písanie článkov a reklamných textov pre váš biznis. Napíše texty na web stránky, ktoré budú jednoduché a zrozumiteľné.

Značky:, , , ,