Tvorba web stránok WordPress

Pri tvorbe web stránok WordPress dodržiavame ciele, ktoré sme si dohodli na začiatku spolupráce. Cieľom je vytvoriť funkčné a samostatné web stránky, ktoré prinášajú klientovi rozvoj podnikania. Tvorba web stránok WordPress sprevádza môj život viac ako 9 rokov, kedy som vytvoril svoj prvý web.

SEO – konzultant a optimalizácia pre vyhľadávače

Internetový marketing a on-page a off-page SEO pomáhajú web stránke WordPress získať nových návštevníkov a tým aj budúcich zákazníkov a klientov. Proces konzultácie a vytvorenia SEO optimalizácie pre vyhľadávače môže trvať minimálne 3 mesiace, ale určite musíte rátať, že tento proces je dlhodobý a môže trvať aj niekoľko rokov. SEO konzultácie – optimalizácia pre vyhľadávače je kontinuálny a intenzívny proces.

Internetový marketing a sociálne siete

Internetový marketing a sociálne siete sú dobrou investíciou, ako osloviť klienta prostredníctvom pravidelnej a spoľahlivej internetovej marketingovej komunikácie. Cielene – internetovým marketingom – upozorníme na vás klientov. 

Sociálne siete ako je Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram a kvalitná, cenovo dostupná PPC kampaň cez Google Ads alebo eTarget, sú zárukou úspechu vašej spoločnosti na internete a v online prostredí.

Písanie článkov, texty na web stránky

Písanie článkov na blog a texty na web stránky sú základom SEO – optimalizácie pre vyhľadávače.  Copywriter, s viac ako 12 – ročnou online skúsenosťou a 24 – ročnou praxou v písaní článkov a textov, je pripravený na písanie článkov a reklamných textov pre váš biznis. Napíšem články a texty na web stránky, ktoré budú jednoduché, zrozumiteľné, cielené a trefné.

Značky:, , , ,