Mnohí z vás možno postrehli, že Google v poslednom čase pracuje na novinkách, ktoré mnohých zaskočili. V najbližšom období bude kladený dôraz v SEO optimalizácii na obsah webov, písanie článkov a vytváranie vedomostnej databanky ľudstva na internete.

Tento pohľad sa vymyká vašej predstave, pretože to samozrejme je ďaleká budúcnosť, :-).

Kvalitný text nás v podstate stretáva každý deň. Text a písmo vznikali už v dávnych dobách a dodnes sú nositeľmi informácie v podobe písania článkov. Text je dôležitou súčasťou samotných programov, ktorý v podstate tvorí jeden ucelený článok s pravidlami, :-).

Text a jeho písanie nájdeme v mobiloch, počítačoch, v obývačke, na ulici…

Ak teda chcete vytvoriť kvalitný obsah webu, mali by ste dbať na správne spracovanie textu bez preklepov, gramatických chýb a to nielen na samotnej stránke…

Dôležitou súčasťou optimalizácie je investícia do spätných odkazov. Tie môžete získavať priamo na stránke v podobe vedomostného blogu o téme, ktorej je venovaná samotná stránka alebo publikovaním Vašich originálnych článkov v podobe PR správy alebo optimalizovaného článku na Vaše služby alebo tovary na kvalitných stránkach. O PR weboch si napíšeme nabudúce. :-).

Dôležitým faktorom úspešného zavŕšenia je kombinácia všetkých vyššie spomenutých faktorov v optimalizovanej forme.

Text a písmo vládne svetu.

Značky:, , , , ,