Tvorbe web stránok sa venujem už od roku 2012. V roku 2015 som sa začal venovať hlbšie affiliate marketingu v kombinácii so SEO a optimalizovanou tvorbou stránok. Objavil som sieť Dognet.sk, kde som sa stal publisherom. Výhodou affiliate siete Dognet.sk je, že máte možnosť si vybrať z niekoľkých desiatok kvalitných kampaní, ktoré môžete použiť na svojich weboch.

V roku 2016 som vytvoril svoj prvý affiliate blog, ktorý však zanikol, keďže som nemal čas sa mu naplno venovať. Ostal mi však v činnosti jeden a to Zoznam chránených dielní – všetko pre zdravotne postihnutých, invalidných dôchodcov, chránené dielne a náhradné plnenie na jednom mieste – Register chránených dielní.

Neskôr som objavil možnosti zarobiť na weboch s affiliate marketingom v celosvetovom meradle. Vytvoril som teda hneď niekoľko webov v angličtine.

Imortor.org – smart electric front wheel for bicycle e-bike conversion kit

Prvý web, ktorý som vytvoril v angličtine sa venoval produktu, ktorý som si sám kúpil a testoval som ho, predné elektrické koleso na vytvorenie E-bike bicykla – Imortor.org . Vytvoril som web stránku, ktorá sa venuje mojim skúsenostiam s produktom Imortor.org – smart electric front wheel for bicycle E-bike conversion kit . 🙂

Na stránke som vytvoril blog a venujem sa písaniu článkov a textov o produkte Imortor.

Miband.org – Xiaomi Mi Smart Band and Xiaomi Mobiles Phones Sale Shop

Zaujímavý projekt, podobný predošlému, je Miband.org – Xiaomi Mi Smart Band Wristband and Xiaomi Mobiles Phones Sale Shop. Je to affiliate eshop, kde sa venujem opäť produktom, ktoré som si sám kúpil a používam ich. Tento projekt vznikol pred Vianocami roku 2018.

Projekt je zložený z produktov – smartfónov a smart fitness náramkov od spoločnosti Xiaomi . Pravidelne sa venujem blogu a sledujem prípadné novinky v danej oblasti, aby som mohol na ne pružne reagovať.

Fashionclothes.eu – fashion, clothes and shoes for her and for him

Posledný projekt je web stránka Fashionclothes.eu – fashion, clothes and shoes for her and for him . Je to web, kde sa venujem bežným produktom ako je móda, oblečenie a topánky a obuv, ktoré sú určené predovšetkým pre ženy a mužov vo všetkých vekových kategóriách.

Značky:, , , , , , , , , , , , ,